Mamy Śpiewamy

Mamy Śpiewamy

Mamy Śpiewamy to zespół stworzony specjalnie dla dzieci. Edukujemy muzycznie, promujemy wartościową muzykę dla najmłodszych i motywujemy rodziców do wspólnego muzykowania razem ze swoimi pociechami.

Zespół powstał w 2019 roku jako trio mam (Ania – śpiew / dzwonki / kompozycje / teksty, Tatiana – śpiew, Zosia – wiolonczela / śpiew), ale praktycznie od razu do trio dołączył Jacek (kontrabas / bas / kompozycje / produkcja), Ola (śpiew, przeszkadzajki), Paweł (perkusja), Michał (gitary), Kamil (instr. klawiszowe/ aranż.instr.dęte), oraz Marcin (sax, flet), Rafał (trąbka) i Krzysztof (nagłośnienie). Tak powstała dziesięcioosobowa orkiestra! Od samego początku zespół grał swoje piosenki i udostępniał je na FB/YT/IG, szybko zwrócił na siebie uwagę i wzbudził zainteresowanie wśród rodziców i nauczycieli.

Piosenki Mamy Śpiewamy powstają z połączenia wieloletniego doświadczenia pedagogicznego i scenicznego. Dokładamy wszelkich sił, aby nasza muzyka była na najwyższym poziomie. Z nami poszalejesz przy rock&rollu, swingu, poczujesz bluesa, pośpiewasz szanty i pobujasz się przy reggae! Rozumiemy potrzeby dzieci i rodziców i wkładamy całe nasze orkiestrowe serce, by sprawić Wam przyjemność ze słuchania naszych piosenek

Na naszych płytach często dołaczają do nas wybitni goście, do tej pory byli to: Ania Dąbrowska, Nick Sinckler, Robert Cichy czy Ania Serafińska.  Mamy na swoim koncie już dwie płyty (Kolorowo i Domowe Piosenki), które zawsze mają dodatkowe wydanie w formie podkładów – dzięki temu każdy może śpiewać nasze piosenki i z nimi występować – zarówno w domu, jak i na scenie.

Aktywnie działamy w internecie, gdzie dzielimy się nie tylko muzyką, ale także wiedzą. Uczymy rodziców i dzieci gry na instrumentach, dajemy inspiracje muzyczne dla rodzin i pedagogów, dzielimy się wiedzą nt. umuzykalniania, przeprowadzamy akcje społeczne (#dajminutę 1/2/3).

Obserwuje nas na Facebooku ponad
14.000 osób, na Instagramie ponad
4.000 i te liczby stale rosną!

Shopping Cart